Jdi na obsah Jdi na menu
 


Defraggler - Defragmentace disku jednoduše a spolehlivě Linkuj si !


Obrazek
Odkazy:

http://www.winpack.org/view.php?cisloclanku=2006060017

 

http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/sprava_disku/defraggler/

Jde o program na defragmentaci disku, který má necelých 400 kb, takže se s klidem vejde na flashku. V programu po analýze disku můžete defragmentovat soubory, které si sami vyberete. Jde opět jednoduchý freewarový (když je to freeware, neznamená, že není kvalitní, naopak…) prográmek, který je sice v angličtině, ale díky pouze třem tlačítkům (Analyze, Defrag, Stop) nemáte co zkazit.

miniTrezor - schovejte svá data do sejfu

February 13th, 2008

Obrazek 

minitrezor.gif
Freewarový program miniTrezor využívá metodu šifrování dat. Data do něj stačí jednoduše přetáhnout myší a budou zašifrována. Do trezoru se dostáváte pomocí přihlašovacího jména a hesla, která si při prvním spuštění zvolíte, pozor, po trojnásobném zadání špatného hesla je trezor zablokován a data nenávratně uzamčena. Program má i českou lokalizaci, což je velká výhoda.

CursorFX 2.0 - Moderní kursory pro vaše Windows

February 9th, 2008


Obrazek

 Pomocí programu CursorFX si ve vašich Windowsech můžete nastavit modernější kurzory, můžete nastavovat stíny, průhlednost a další vychytávky. Program je freeware, takže si ho stáhnete a můžete ho používat zdarma, je určen pouze pro Windows XP a Vista. 

Stáhnout CursorFX ze serveru stahuj.cz

Hair Studio - Jak vám bude slušet nový účes?

January 31st, 2008

Obrazek

Program Hair Studio je od české firmy, to znamená, že je kompletně v českém jazyce. Ovládání má program velice jednoduché, stačí vložit fotku a vybrat si jeden ze stovky účesů ten pravý. Jde bohužel pouze o demoverzi, licence na plnou verzi je možné zakoupit na oficiálním webu programu.

Stáhnout Vlasové Studio - Hair Studio

Mějte své soukromí a uzamkněte si pracovní plochu Windows


Obrazek

January 19th, 2008


Tato aplikace je užitečná, když se vzdálíte od svého počítače a chcete zamezit jiným osobám, aby měli přístup k vašim datům.

 1. Nejprve je potřeba program nainstalovat, a odslouhlasit licenční podmínky
 2. Po prvním spuštění bude třeba nastavit heslo, zvolte nějaké ne moc zdlouhavé, protože ho budete zadávat na klávesnici často
 3. A naposledy nastavit jeden ze tří způsobů zamykání pracovní plochy:
  1. Pomocí ikony v tray panelu v pravém rohu obrazovky
  2. Klávesovou zkratkou zkratky CTRL+DEL
  3. Časový zámek - plocha se zamkne po určitém časovém úseku
 4. Po uzamčení se objeví černé pozadí, které můžete nahradit jakýmkoliv vaším obrázkem.

Pomocí programu Windows Desktop Locker můžete zamknout nejen plochu, ale i celý počítač. Ale pozor, při zamčení a následnému restartu systému jsou zablokovány klávesy F5 a F8, takže se nedostanete do bootovacího menu!. Výhody programu jsou, že je to freeware, takže je ke stažení zdarma a je v češtině.

Stáhnout Windows Detskop Locker 2.01

Flock - Rychlý a elegantní internetový prohlížeč

January 9th, 2008


Obrazek
 

flock-logo.gif

Flock je jeden z nejrychlejších a po vzhledové stránce nejhezčích internetových prohlížečů. Pokud chcete něco rychlejšího než Internet Explorer, nebo Firefox, tento prohlížeč opravdu doporučuji. Nemusíte se bát, že si na přechod z Firefoxu na Flock nezvyknete, po nainstalování a následném spuštění nabízí importování odkazů a informací z jiného prohlížeče. Sám jsem zkusil importovat vše z Firefoxu, takže všechny oblíbené, záložky a dokonce i hesla k webovým aplikacím (e-mail, administrace stránek…). Mnoho z vás využije také kvalitní RSS čtečku. Nastavení programu je podobné jako u Firefoxu (2.obrázek) Jedna věc, kterou jsem viděl u prohlížeče prvně je výborná spolupráce s YouTube, který se Vám stává díky pomocným Flockovým lištám ještě přehlednější (3.obrázek)! Flock je ke stažení samozřejmě zdarma a je v anglickém jazyce. Pokud chcete elegantní a rychlý internetový prohlížeč, vyzkoušejte Flock!

mé screeny z programu:

Obrazek 
Stáhnout internetový prohlížeč Flock (EN)

ClearType Tuner - Vyhlazování písma ve Windows

November 29th, 2007

Obrazek

ClearType tuning jemně rozmazá font a písmo je pak lépe čitelnější a oči jsou méně namáhány. Používá se to zejména u LCD monitorů a notebooků. Ulita se po nainstalování bude tvářit jako součást Windows - můžete ji spustit normálně v ovládacích panelech a ClearType tam zapnout/vypnout a nastavovat si podle vlastních potřeb. Program je zdarma.

Stáhnout ClearType Tuning ze serveru stahuj.cz


BSPlayer 2.21 - nejlepší přehrávač videa a DVD

October 23rd, 2007

Obrazek 

bsplayer-2.jpg

Jestli chcete kvalitní přehrávač videí, nejlepší řešení pro Vás bude, když si stáhnete freewarový prográmek BSPlayer. Co obsahuje nová verze a proč je přehrávač tak dobrý?:

 • jednoduché ovládání
 • podporuje titulky, které si můžete upravit a nastavit podle sebe
 • podporuje 3D zvuk a Dolby Surround
 • nová verze přehrávače má v sobě kodeky, takže nemusíte už žádné stahovat
 • podporuje novou verzi DivX formátu
 • můžete poslouchat internetová rádia a TV
 • podporuje skiny

odkazy:

Stáhnout BSPlayer ze serveru stahuj.cz

Sweet Home 3D - navrhněte si byt

October 23rd, 2007

Obrazekobr:1

Obrazek 
Sweet Home 3D je program pro tvorbu 2D a 3D návrhů interiérů bytů. Program obsahuje snad vše co budete do bytu potřebovat (židle, stoly, dveře, skříně, krby…). Software je v anglickém jazyce a je samozřejmě ke stažení zdarma. Na obrázku pod textem můžete podívat na prostředí programu na to, jak třeba může vypadat výsledek vašeho návrhu obývacího pokoje :-).

sweet-home2.jpg
obrázek1: prostředí programu

sweet-home.jpg

obrázek č.2: výsledek návrhu bytu v 3D

Stáhnout program Sweet Home 3D ze serveru stahuj.cz

Winamp 5.5 full + skiny + pluginy


ObrazekNová verze populárního multimediálního přehrávače Winamp je hotová a Vy si ji můžete zdarma stáhnout.

Nová verze vypalovacího programu Nero - 8.1.1.0

October 8th, 2007

Obrazek
Společnost Ahead Software vydala novou verzi programu Nero 8.1.1.0. Jde o balík programů, se kterým dokážete mnohem více, než jen vypálit CD, nebo DVD. Program je ke stažení zdarma na stahuj.cz, pouze však trial verze, která po 60ti dnech vyprší a budete si muset zakoupit licenci k plné verzi (od 1475,- kč). Jak už psal v jednom svých spotů Radek Hulán, pokud máte verzi Nero 7 Premium, není třeba upgradovat na novou verzi 8.

Stáhnout Nero 8.1.1.0 ze serveru stahuj.cz

CCleaner - Pročistěte si počítač a optimalizujte systém

September 30th, 2007

Obrazek

Crap Cleaner je freewarový cleaner, který pročistí registry a z disku smaže nepoužívané dočasné soubory. Prográmek je česky a má jednoduché ovládání, tak pokud nejste geek, myslím, že práci s touto ulitkou, díky jednoduchému ovládání, určitě zvládnete.

Stáhnout CCleaner ze serveru stahuj.czCDBurnerXP - Jednoduché vypalování CD a DVD

September 24th, 2007

Obrazek

Jestliže potřebujete rychle a jednoduše vypálit CD, nebo DVD a nechce se vám platit za program Nero, bude se vám hodit program CDBurnerXP, který zdarma stáhnete na stahuj.cz. Program umí vypalovat z obrazů .iso a naopak. Také jednoduše vytvoříte hudební CD, k otagování vám pomůže editor ID3.

Stáhnout CDBurnerXP ze serveru stahuj.cz

FlashGet - Rychlé a pohodlné stahování souborů

September 22nd, 2007Obrazek

flashget-logo.png

FlashGet je jeden z nejlepších download managerů co můžete na internetu zdarma sehnat. Software totiž umí rozkouskovat stahovaný soubor na více částí, což vede k vyšší rychlosti stahování než normálně. Program je v češtině a je kompatibilní s Windows Vista. Navíc umožňuje stahování torrentů. Pokud máte premium účet na RapidShare, soubory z Rapidu můžete stahovat i přes FlashGet.

Stáhnout FlashGet ze serveru Stahuj.cz

Jing - jednoduché Screenshoty a video

September 15th, 2007

Obrazek

S programem Jing můžete jednoduše vytvářet screenshoty - snímky aktuální obrazovky, nebo videa ve flash formátu .swf a po zachycení je ihned vložit na internetové stránky.

Stáhnout Jing ze serveru stahuj.czDFX for Winamp -

Prostorový zvuk ve

Winampu

September 15th, 2007

Obrazek

S tímto pluginem do Winampu můžete dostat ze svých písniček kvalitní 3D prostorový surround zvuk a nastavit ekvalizér pro všechny hudební styly. Pokud máte rádi kvalitní zvuk, tento prográmek skuste….

Stáhnout DFX for Winamp ze serveru stahuj.cz


Nexus Radio - nejen pro posluchače rádií

September 13th, 2007

Obrazek

Sháníte-li nějaký “univerzální” program pro poslouchání rádií, toto je něco pro Vás. Nexus Radio obsahuje více než 6000 rádií z celého světa roztříděných do kategorií podle hudebních stylů (38!). Pokud na to máte repráky, můžete rádia poslouchat v prostorovém zvuku - surround 5.1. Z rádií lze přímo ukládat zvukové stopy do formátu mp3. Program dále obsahuje tyto funkce:

 • vizualizace
 • zvukové filtry
 • equalizér
 • editor ID3 tagů
 • audio editor
 • tvorba playlistů
 • přidávání rádií do oblíbených
 • program je kompatibilní s Apple iPody
 • … a další …

Stáhnout Nexus Radio ze serveru stahuj.cz

(oficiální stránky Nexus Radia)

Miranda IM Pack

September 4th, 2007


Obrazek

Obrazek
 

Pokud vás štve reklamama přehlcené ICQ a chcete sáhnout po jiném klientovi pro komunikaci pomocí ICQ protokolu, bude se vám hodit aplikace Miranda IM Pack. Jde o Mirandu, kterou stačí rozbalit a spustit. Obsahuje spoustu užitečných pluginů a elegantní černo-orandžový design, který můžete kdykoliv změnit. Naproti ICQ můžete do Mirandy přidávat pluginy podle sebe a můžete si jí přizpůsobit svým potřebám (vyměnit ikonky, design, smajlíky, upravit contact list atd…

WinRAR download zdarma

WinRAR

WinRAR je populární archivační program, díky kterému jsme schopni z většího množství velkých souborů udělat jeden menší.

formáty archivu -

Winrar podporuje většinu známých formátů jako RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z a 7-Zip.

výkon -

V porovnání s konkurencí winrar vytváří archivy poměrně rychle, výsledný soubor je při maximální kompresi i menší.

bezpečnost -

Vytvořené archivy můžete opatřit heslem, ochráníte tak svoje soubory před neoprávněnými uživateli.

Screenshoty

Obrazek


WinRARWinRARFreeware alternativy

7-Zip

Informace

• Hodnocení: 4.01 (hlasů: 22)
• Počet zobrazení: 25780 • Počet downloadů: 16091
• Jazyk: čeština
• Licence: shareware
• Poslední verze: WinRAR 3.71
• Dom. stránka: http://win-rar.com

Odkazy na WinRAR download

Download WinRAR (z win-rar.com)

Komentáře k programu

 • sasanka: jak stahnout winzip
 • endulka1: viborny
 • Vrack: Jede to v pohodě
 • Azsharda: Je to super a zadarmo:D
 • Jana: Jak je zadarmo, musíš si koupit licenci na to ne!!!
 • drago27: jak stahnout winrar 3,71
 • ANAKUNDA: ale prd nemusis licenci to by, pak nikdo nestahoval